O firmie

Spółka Achilles Polska powstała w 2001 roku w wyniku inwestycji na polskim rynku firmy Achilles Präsentationsprodukte GmbH - europejskiego lidera w produkcji materiałów reklamowych i promocyjnych. Od tego czasu wypracowaliśmy sobie silną pozycję na krajowym rynku. Nasza oferta znajduje także licznych odbiorców na rynkach europejskich.

Misją Achilles Polska jest tworzenie produktów promocyjnych wychodzących naprzeciw potrzebom klientów. Stawiamy na najwyższą jakość i zawsze dbamy o detale ,często to właśnie one decydują o unikalnym charakterze końcowego produktu. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom i najbardziej wygórowanym potrzebom. W naszej pracowni prototypów powstają unikalne modele produktów, które nierzadko zaskakują samych pomysłodawców.

Achilles Polska stawia na nowoczesność. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, który gwarantuje sprostanie indywidualnym potrzebom naszych klientów. Nie przestajemy też inwestować. Śledzimy nowinki światowego rynku i nieustannie poszerzamy ofertę naszych usług.

Jednym z naszych największych atutów jest nasz zespół. Otwarcie na potrzeby klienta, kreatywność, profesjonalizm ,to główne motory naszej pracy. Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, otwieramy kolejne przedstawicielstwa handlowe w różnych częściach Polski. Lista naszych placówek handlowych dostępna jest w zakładce Kontakt
O naszym profesjonalizmie świadczy także prestiżowy certyfikat wiarygodności biznesowej w kategorii najwyższej oceny stabilności firmy.


W Achilles Polska Sp. z o.o. funkcjonuje certyfikowany zintegrowany system zarządzania, obejmujący swoim zakresem, wymagania następujących standardów:
  • ISO 9001:2015 Systemy zarządzania jakością. Wymagania.
  • ISO 22000:2018 Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności. Wymagania dla każdej organizacji należącej do łańcucha żywnościowego.
  • FSC-STD-40-004 V3-0 Certyfikacja łańcucha dostaw (FSC®),
  • PEFC ST 2002:2013 Łańcuch dostaw wyrobów zawierających surowce leśne – Wymagania (PEFCTM).

Zapraszamy do Achilles Polska!

Nasze realizacje

Zapytaj o produktGaleria Produktu